Atrakcje

Kościół Przemienienia Pańskiego

Kościół Przemienienia Pańskiego

13 km

Kościół Przemienienia Pańskiego został wzniesiony z cegły i kamienia polnego. Posadowiono go na niewielkim wzniesieniu otoczonym śladami fos, co wskazuje na dawne obronne znaczenie budowli. Gotycką budowlę wieńczy czworoboczna wieża oddana w XVI wieku, w ścianie której znajdują się dwa fragmenty kamieni młyńskich.Takie rozwiązanie, dość często spotykane na Pomorzu, miało symbolizować szacunek dla chleba - zużytych przyrządów do jego wytwarzania nigdy nie wolno było niszczyć. Wewnątrz zachowała się ambona z XVII wieku oraz neogotycka chrzcielnica.

Powróć do listy
Latarnia Morska w Gąskach

Latarnia Morska w Gąskach

25 km

Druga co do wielkości latarnia morska w Polsce, mierzy 50,2 m. wysokości. Światło latarni jest widoczne przy dobrej pogodzie z odległości 19,5 mili morskiej - co daje około 36 kilometrów. Na szczyt prowadzą kręte schody, a widok z tarasu zapiera dech w piersiach.

W wakacje (od 01.07 do 31.08) czynna codziennie od 10:00 do 20:00 z przerwą od 13:30 do 15:00

Powróć do listy
Pomnik Morsa w Mielnie

Pomnik Morsa w Mielnie

Usytuowany przy głównym wejściu na plażę (ul. Kościuszki), jest symbolem organizowanych w Mielnie od 2004 roku Międzynarodowych Zlotów Morsów, na które przybywają tysiące miłośników zimowych kąpieli.

Powróć do listy
Katedra Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Koszalinie

Katedra Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Koszalinie

21 km

Kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Koszalinie, to najstarszy zabytek miasta, dawny kościół farny, obecnie katedra. Wzniesiony w latach 1300–1333. Kościół do roku 1534 był świątynią katolicką, następnie do 1945 roku służył kultowi protestanckiemu. Kościół zachował się w niezmiennej formie architektonicznej, mimo licznych pożarów miasta jak również wojen.

Powróć do listy
Filharmonia Koszalińska

Filharmonia Koszalińska

20 km

Komunalna instytucja kultury w Koszalinie powołana do tworzenia, promocji i ochrony kultury muzycznej. Podstawowym celem działania filharmonii jest prezentacja wartościowych form poważnej: symfonicznej i kameralnej, w tym współczesnej muzyki polskiej i zagranicznej.

 

Filharmonia jest organizatorem Międzynarodowego Festiwalu Organowego. Impreza odbywa się co roku od czerwca do sierpnia w Katedrze Koszalińskiej, w której znajdują się unikatowe organy z XIX w. Melomani mogą wysłuchać zarówno dzieł organowych, jak i kameralnych, symfonicznych oraz wokalno-instrumentalnych.

Powróć do listy
Góra Chełmska

Góra Chełmska

20 km

Góra Chełmska to wzgórze na terenie miejskim Koszalina. Pozwala z hałaśliwych ulic szybko przenieść się na teren spokojnego, przyjemnego lasu. Na początku wita nas bramą z pamiątkami po wizycie papieża. Potem jest krótka i wygodna droga na szczyt (przejezdna dla wózków).

Wieża wygląda efektownie, jest bardzo wysoka i wąska, wejście wymaga więc sporo wysiłku. Zwiedzaliśmy ją ok. 10 lat temu i widok był wtedy niezapomniany. Jak się okazało była to zasługa aury. Wówczas niebo było zasnute ciemnymi chmurami, w oddali widać było ulewę, lasy dookoła wyglądały groźnie, a teraz mieliśmy zwykle pogodne popołudnie. Choć panorama jest bardzo rozległa to robiła już trochę mniejsze wrażenie. Poza przyrodą z jeziorem Jamno i Bałtykiem w tle, widzimy też blokowiska Koszalina. Taras jest otwarty i obudowany, więc dzieci do ok. 1,20 bez podniesienia nic nie zobaczą.

Góra Chełmska to nie tylko wieża. Uwagę zwraca fajny kamienny różaniec, a zarys XIII-wiecznej kaplicy i zalany asfaltem kawałek muru kościoła zainteresuje pasjonatów nieistniejących zabytków. Jest jeszcze kapliczka z cudownym obrazem, otoczona kwiatami.

Kiedyś działała tu mała gastronomia, spacerowało sporo ludzi, ale teraz budki były zamknięte, a turystów zero. Być może to przez remont, ale ogólnie miejsce to potrzebuje ożywienia. Oby budowane centrum w tym pomogło...

Powróć do listy
Muzeum w Koszalinie

Muzeum w Koszalinie

20 km

Muzeum organizuje wystawy stałe i czasowe oraz imprezy plenerowe. Zajmuje się także działalnością edukacyjną i wydawniczą.

Powróć do listy
Spływy kajakowe

Spływy kajakowe

19 km

To fantastyczna rozrywka dla każdego, kto lubi aktywnie wypoczywać nad wodą i podziwiać piękno natury. Spływ kajakowy  rzeką Unieść na trasie Maszkowo – Osieki, oprócz udanej zabawy gwarantuje trzy miejsca tzw. "zielonej rekreacji", gdzie można wyciągnąć kajak, rozpalić ognisko i schować się przed deszczem. Na trasie znajduje się także sześć tablic edukacyjnych z planem spływu i mapą gminy Sianów oraz jedenaście znaków informacyjnych, ułatwiających przepłynięcie rzeki Unieść. Płynąc kajakiem można spotkać bobry, gniazda bocianów i czapli oraz orły bieliki. Wypożyczalnia Kajaków w Sianowie.

Grażyna Klonowska tel. 094 318 67 64

Powróć do listy
Plaża w Łazach

Plaża w Łazach

500 m

Łazy to mała miejscowość letniskowa, położona nad morzem, w powiecie koszalińskim, w gminie Mielno.

Największą atrakcją, która przyciąga tutaj turystów z całej Polski jest plaża - szeroka, piaszczysta, oraz czysta, morska woda, która zachęca do kąpieli zarówno morskich jak i słonecznych. Przy plaży znajdują się wydmy, za nimi sosnowy las. Mikroklimat panujący w Łazach jest doskonały w leczeniu chorób dróg oddechowych.

Powróć do listy
Jezioro Jamno

Jezioro Jamno

Jezioro Jamno - dawniej było morską zatoką, dzisiaj oddzielone jest od morza mierzeją. Z morzem jezioro połączone jest Kanałem Jamneńskim. Przy jeziorze są przystanie oraz wypożyczalnie ze sprzętem pływającym. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jezioro jest doskonałym miejscem do wędkowania, występują tu bowiem węgorze,sandacze, szczupaki, płocie, leszcze i okonie. Natomiast osoby, które nie lubią plażowania moga spróbować swych sił w różnych sportach wodnych.

Powróć do listy
Jezioro Bukowo

Jezioro Bukowo

24 km

Na wschód od Łazów położone jest drugie w tej okolicy jezioro - Jezioro Bukowo.

Jezioro Bukowo jest również dawną zatoką morską, która odcięta została od Bałtyku przez Mierzeję Bukowską. Z morzem połączone jest Kanałem Szczyckim. Jezioro Bukowo jest olbrzymim rajem dla wędkarzy - występuje w nim bowiem ponad 20 gatunków ryb. Amatorzy sportów wodnych znajdą tu również coś dla siebie. Łodzie, żaglówki, jachty to sprzęt, jaki zobaczyć można na wodach jeziora Bukowo. Jest to również jeden z ulubionych akwenów windsurfingowców. Nic więc dziwnego, ze jezioro przyciąga tu co roku rzesze turystów.

Powróć do listy
Szlaki turystyczne

Szlaki turystyczne

24 km

W okolicach przebiega kilka szlaków turystycznych:

 • czerwony,
 • niebieski,
 • zielony,
 • czarny.

Kazdy z nich posiada inną długość, przebiega przez inne miasta i oferuje inne atrakcje.

Szlak czerwony - Koszaliński Szlak Nadmorski - przez gminę przebiega część szlaku o długości ok. 30 km od Dąbkowic przez Dąbki, Bobolin, Żukowo Morskie, Darłówko do Wicia.

Szlak niebieski - Szlak Rezerwatów - przez gminę przebiega część szlaku o długości około 15 km od Darłówka przez Darłowo, Zakrzewo Dolne, Zielnowo i Kowalewice. Na trasie rezerwatu Pomniki przyrody, zamki w Darłowie i Kręgu.

Szlak zielony - Szlak Wiatraków rozpoczyna się w Darłowie z Zamku Książąt Pomorskich, biegnie przez Cisowo, wzdłuż południowego brzegu jeziora Kopań, a kończy się w Wiciu, łącząc się z czerwonym Szlakiem Nadmorskim - długość 13 km. Na trasie liczne zabytki, widoki na panoramę nadmorską, największy w Polsce park elektrowni wiatrowych.

Szlak czarny - Szlak Zabytków Średniowiecza rozpoczyna się w Darłowie i biegnie przez: Dąbki, Dobiesław, Jeżyce, Słowino, Boleszewo, Krupy, Stary Jarosław, Kowalewice, Barzowice, Cisowo, Dąbki. Na trasie: Zamek Książąt Pomorskich, średniowieczne kościoły, grodziska i zabytki budownictwa wiejskiego. Długość 104 km - polecany turystom zmotoryzowanym lub rowerzystom.

Powróć do listy
Przystań Rybacka

Przystań Rybacka

10 km

Jeśli będziecie w Unieściu, koniecznie zajrzyjcie do przystani rybaków morskich. Przystań często odwiedzana jest przez wczasowiczów i turystów. Tu można kupić ryby wyłowione prosto z morza lub świeżo wędzone węgorze,halibuty, łososie, śledzie i inne ryby. Można z bliska przyjrzeć się stacjonującym łodziom rybackim i kutrom.

Ci, którzy zaglądają tu z głębi kraju z wielkim zainteresowaniem przyglądają się pracy rybaków na łodziach i w sieciarniach.

Powróć do listy
Ogrody Hortulus w Dobrzycy

Ogrody Hortulus w Dobrzycy

30 km

Na ponad 4 hektarach na których znajduje się kompleks Hortulus, podziwiać możemy blisko trzydzieści ogrodów tematycznych. Na ich obszarze występuje ponad sześć tysięcy gatunków i odmian roślin, w tym gatunki egzotyczne oraz unikalne.

Bardzo atrakcyjną grupę ogrodów stanowią zaprojektowane w stylu angielskim ogrody zmysłów. Ogrody barw: biały, niebiesko– żółty, lila– róż, purpury i ognia, słoneczny oraz ogród cienia, pobudzają przede wszystkim wzrok. Majstersztykiem jest też ogród pachnący, w którym rosną rośliny o wonnych kwiatach, liściach, pędach, a nawet korzeniach. Do grupy tej (zmysłu powonienia) należą też trzy ogrody ziołowe oraz wspaniałe rosarium. Ciekawostką są ogrody dźwięku (zmysłu słuchu), w których gra cisza, szelest i szum to ogród traw oraz ogród wodny.

Kontakt: Hortulus, Dobrzyca 76, 76-038 Dobrzyca, tel. 94 318 13 18, 602 610 041

Powróć do listy
Park Książąt Pomorskich

Park Książąt Pomorskich

21 km

Park Książąt Pomorskich położony w dolinie rzeki Dzierżęcinki dzieli się na dwie części – na Park im. Książąt Pomorskich "A" zwany wcześniej Parkiem im. Przyjaźni Polsko-Radzieckiej oraz na Park im. Książąt Pomorskich "B" dawniej Park im. Hanki Sawickie.

Stara Promenad będąca najstarszą częścią parku powstała w 1817 roku u podnóża murów obronnych. Prace nad formą parku trwały do 1838 roku. W tym czasie wytyczono alejki, wybudowano fontanny, uregulowano rzekę jak również przebudowano staw. W parku dużą atrakcją jest Drzewo Czarownic czyli ponad 300 – letni klon jawor jak również miłorząb dwuklapowy, korkowiec amurski, cyprysik błotny oraz magnolia drzewiasta.

Powróć do listy
Promenada przyjaźni

Promenada przyjaźni

12 km

Promenada oddziela plażę od centrum miasta. Tętni życiem - tutaj każdy wczasowicz wieczorem wybiera się na spacer lub dancing, bo wieczorami odbywają się tu słynne dyskoteki pod gołym niebem. Na Promenadzie kupisz widokówki, pamiątki i wiele innych rzeczy.

Powróć do listy
Aquapark Koszalin

Aquapark Koszalin

19 km

Park Wodny Koszalin to przede wszystkim miejsce rozrywki, sportu i rekreacji. Swoim gościom zapewniają moc atrakcji, z których mogą korzystać zarówno dorośli, młodzież jak i dzieci. W strefie rekreacyjnej czeka sześć basenów, w tym dwa w strefie zewnętrznej, z których jeden czynny jest przez 12 miesięcy w roku. W basenie zewnętrznym można również skorzystać z masażu karku i masaży ściennych oraz 6-ciu leżanek z masażem powietrznym.

Powróć do listy
Wioska Zdrowego Życia w Dąbrowie

Wioska Zdrowego Życia w Dąbrowie

23 km

Serdecznie zapraszamy do Wioski Zdrowego Życia (Dąbrowa w gminie Sianów, powiat koszaliński, województwo zachodniopomorskie). W celu umówienia wycieczki prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem 698649771. Zajęcia prowadzone są w Dąbrowie na terenie kilku gospodarstw edukacyjnych. Program odwiedzin dostosowywany jest do możliwości czasowych grupy i warunków pogodowych.

Wioska zapewnia grupom przez cały pobyt miejsce do grillowania, przewodnika i możliwość dopasowania punktów programu do potrzeb grupy.

Powróć do listy
Wioska Labiryntów i Źródeł w Paprotach

Wioska Labiryntów i Źródeł w Paprotach

35 km

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych oraz indywidualnych.

W programie letnim gra terenowa tajemnica druida (tu warto zaznaczyć, iż ruszamy w teren przez las, wskazane odpowiednie obuwie i ubiór): zdobywanie labiryntowej wieży, paprockie zwierzaki, hasło druida, labiryntowe szachy, zdobywanie piaskowej góry. Powrót lasem do gospodarstwa, gdzie czekają kolejne zabawy: wiklinowe gwizdki, balonowa katapult, mega bańki mydlane, warsztaty wikliniarskie, ceramika (na zamówienie).

Powróć do listy
Wioska Hobbitów

Wioska Hobbitów

31 km

Sierakowo Sławieńskie, to miejsce ukryte w “Mrocznej puszczy” na terenie gminy Sianów. Do Sierakowa Sławieńskiego prowadzą wąskie drogi, a gdy już wydaje się podróżnym, że droga się kończy i zabłądzili, otwiera się przed nimi rozległy widok na polanę Hobbitów. Można tam spotkać przechadzającego się Gandalfa, Entiana, Golluma. Uważać trzeba na Orków i na Trolle. Co roku Wioska Hobbistów zaprasza na imprezy cykliczne. W maju organizowana jest “Majówka z Hobbitem”, w czerwcu – Powitanie Lata. W połowie lipca goście mogą uczestniczyć w zabawie tanecznej w wiosce Hobbitów, w sierpniu w Jarmarku Hobbita. Sezon kończą Urodziny Bilba, na które mieszkańcy wioski zapraszają we wrześniu.

Powróć do listy
Wioska Końca Świata

Wioska Końca Świata

13 km

Iwięcino położone jest na końcu świata, dalej są już tylko bagna, jezioro i morze. Górująca nad okolicą wieża iwięcińskiego kościoła przez wiele wieków pokazywała statkom kierunek podróży, a “Sąd ostateczny”, namalowany na deskach stropowych kościoła, wskazywać miał drogę do prawości. Dziś mieszkańcy wsi, tworzą wioskę tematyczną, przygotowali dla turystów zestaw gier, zabaw i warsztatów nawiązujących do średniowiecznego i cysterskiego rodowodu wsi oraz do wiejskich tradycji ludowych.

Powróć do listy
Wodna Dolina

Wodna Dolina

24 km

W Koszalinie, przy ul. Sybiraków, znajduje się sztucznie utworzony miejski zalew Wodna Dolina. Uroczyste otwarcie zalewu odbyło się 28 czerwca 2014 roku. To doskonałe miejsce do spędzania wolnego czasu w okresie letnim. Władze miasta stale dbają o to by woda w zalewie nadawała się do pływania a także by dookoła nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych. W lecie turyści i mieszkańcy mogą korzystać z wypożyczalni rowerów i dzięki nim aktywnie zwiedzać miasto. Korzystanie z kąpieliska jest bezpłatne. Przy plaży znajdują się miejsca parkingowe, co ułatwia dotarcie jak najbliżej zalewu.

Powróć do listy
Escape Room

Escape Room

21 km

W Escape Koszalin znajdziesz pokoje pełne dziwnych przedmiotów. Każdy przedmiot może mieć znaczenie, aby się wydostać. Wszystkie elementy należy skrupulatnie przeanalizować. Razem ze swoimi przyjaciółmi macie tylko 60 minut, aby opuścić pokój. Walka z czasem wyzwala dużą dawkę emocji! Zastrzyk adrenaliny nie opuszcza uczestników, aż do końca gry.

Powróć do listy
Wesołe miasteczko w Łazach

Wesołe miasteczko w Łazach

300 m

Dla dorosłych i dzieci Łazy oferują w sezonie mini wesołe miasteczko, w którym czeka dla Państwa mnóstwo radości. Wesołe miasteczko znajduje się w centrum Łaz.

Powróć do listy
FlyPark

FlyPark

22 km

Park Trampolin FlyPark jest najlepszym miejscem do spędzania wolnego czasu dla całej rodziny. Zarazimy Was swoją pasją do skakania na trampolinach!

Powróć do listy
Park Linowy TUKAN

Park Linowy TUKAN

11 km

Dla kogo przeznaczony jest park linowy? Wszyscy miłośnicy dobrej zabawy i adrenaliny powinni tu przyjść.

Właściciele oferują kilka tras:

 • dziecięcą,
 • średnią,
 • trudną,
 • szkoleniową.

W cenie 3 pierwszych tras jest trasa szkoleniowa.

Przed wejściem na atrakcje parku, każdy klient uczy się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów prawidłowego korzystania ze sprzętu asekuracyjnego na trasie szkoleniowej. Trening obejmuje 3 podstawowe atrakcje – zjazd tyrolski, skok indiański oraz spacer po linie. 

Właściciele organizują również urodziny dla dzieci. Impreza urodzinowa w parku linowym to niezapomniane wrażenia i mnóstwo emocji dla każdego dziecka. 

Powróć do listy
Koszalin

Koszalin

21 km

Koszalin – miasto na prawach powiatu w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, drugie co do wielkości miasto na Pomorzu Zachodnim. Największe miasto regionu Środkowopomorskiego. Położone na Pobrzeżu Koszalińskim, nad rzeką Dzierżęcinką, nad jeziorami: Jamno i Lubiatowo Północne. Siedziba powiatu koszalińskiego, sądu okręgowego, wydziału zamiejscowego urzędu marszałkowskiego i delegatury urzędu wojewódzkiego.

Miasto jest większym ośrodkiem kulturalnym w regionie, w którym znajdują się teatry, kina, filharmonia, amfiteatr oraz muzea. Jest także siedzibą lokalnych mediów. W Koszalinie znajduje się również kuria diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej.

Czytaj więcej

Powróć do listy
Kołobrzeg

Kołobrzeg

49 km

Kołobrzeg położony u ujścia rzeki Parsęty, wśród nadmorskich lasów, w województwie zachodniopomorskim. Jest czwartym co do wielkości ośrodkiem miejskim w regionie. Pobliskie złoża borowin sprawiają, że do miasta chętnie ściągają kuracjusze, nie tylko z zachodniej części kraju. Miasto często gości też obcokrajowców – głównie Skandynawów i Niemców. Leczy się tu głównie choroby górnych dróg oddechowych, krążenia i choroby stawów.

Do odwiedzenia Kołobrzegu zachęcają też jego liczne zabytki. Wśród nich są m.in. gotycka Bazylika Mariacka czy neogotycki Ratusz. Warto zobaczyć również pozostałości umocnień twierdzy kołobrzeskiej.

Czytaj więcej

Powróć do listy
Słupsk

Słupsk

70 km

Słupsk - miasto na prawach powiatu w północnej Polsce, w województwie pomorskim, siedziba władz powiatu słupskiego oraz gminy Słupsk. Leży na Pobrzeżu Koszalińskim, nad Słupią, przy trasie europejskiej E28, dawna siedziba książąt pomorskich.

Powróć do listy
Ustka

Ustka

72 km

Ustka – miasto w północnej Polsce, w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, siedziba gminy wiejskiej Ustka. Ustka jest położona na Wybrzeżu Słowińskim, u ujścia rzeki Słupi do Morza Bałtyckiego

Czytaj więcej

Powróć do listy
Darłowo

Darłowo

35 km

Darłowo – miasto nadmorskie w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, siedziba gminy wiejskiej Darłowo, największe miasto powiatu sławieńskiego.

Czytaj więcej

Powróć do listy
Darłówko

Darłówko

39 km

Darłówko – nadmorska część miasta Darłowa i osiedle samorządowe u ujścia rzeki Wieprzy do Bałtyku, na Wybrzeżu Słowińskim. Darłówko pełni w sezonie letnim funkcję turystyczno-wypoczynkową.

Czytaj więcej

Powróć do listy
Trójmiasto

Trójmiasto

181 km

Trójmiasto – policentryczny ośrodek metropolitalny, obejmujący trzy połączone miasta: Gdańsk, Gdynię i Sopot. Stanowi także śródmiejski obszar aglomeracji gdańskiej zwanej też trójmiejską.

Czytaj więcej: Gdańsk Gdynia Sopot

Powróć do listy
Aquapark Koszalin

Aquapark Koszalin

19 km

Park Wodny Koszalin to przede wszystkim miejsce rozrywki, sportu i rekreacji. Swoim gościom zapewniają moc atrakcji, z których mogą korzystać zarówno dorośli, młodzież jak i dzieci. W strefie rekreacyjnej czeka sześć basenów, w tym dwa w strefie zewnętrznej, z których jeden czynny jest przez 12 miesięcy w roku. W basenie zewnętrznym można również skorzystać z masażu karku i masaży ściennych oraz 6-ciu leżanek z masażem powietrznym.

Powróć do listy
Wodna Dolina

Wodna Dolina

24 km

W Koszalinie, przy ul. Sybiraków, znajduje się sztucznie utworzony miejski zalew Wodna Dolina. Uroczyste otwarcie zalewu odbyło się 28 czerwca 2014 roku. To doskonałe miejsce do spędzania wolnego czasu w okresie letnim. Władze miasta stale dbają o to by woda w zalewie nadawała się do pływania a także by dookoła nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych. W lecie turyści i mieszkańcy mogą korzystać z wypożyczalni rowerów i dzięki nim aktywnie zwiedzać miasto. Korzystanie z kąpieliska jest bezpłatne. Przy plaży znajdują się miejsca parkingowe, co ułatwia dotarcie jak najbliżej zalewu.

Powróć do listy
Wesołe miasteczko w Łazach

Wesołe miasteczko w Łazach

300 m

Dla dorosłych i dzieci Łazy oferują w sezonie mini wesołe miasteczko, w którym czeka dla Państwa mnóstwo radości. Wesołe miasteczko znajduje się w centrum Łaz.

Powróć do listy
Wesołe miasteczko w Mielnie

Wesołe miasteczko w Mielnie

11 km

Wesołe miasteczko zaprasza dzieci i dorosłych przez 7 dni w tygodniu, w godz. 10.00 - 21.00.

Miasteczko przyjeżdża do Mielna z Łodzi i oferuje:

 • trampoliny,
 • karuzele,
 • basen z pontonami,
 • jeżdżące po torze kaczuszki,
 • samochody,
 • salon gier,
 • ekstremalny autodrom,
 • kolejkę górską,
 • dom strachów.
Powróć do listy
FlyPark

FlyPark

22 km

Park Trampolin FlyPark jest najlepszym miejscem do spędzania wolnego czasu dla całej rodziny. Zarazimy Was swoją pasją do skakania na trampolinach!

Powróć do listy
Park Linowy TUKAN

Park Linowy TUKAN

11 km

Dla kogo przeznaczony jest park linowy? Wszyscy miłośnicy dobrej zabawy i adrenaliny powinni tu przyjść.

Właściciele oferują kilka tras:

 • dziecięcą,
 • średnią,
 • trudną,
 • szkoleniową.

W cenie 3 pierwszych tras jest trasa szkoleniowa.

Przed wejściem na atrakcje parku, każdy klient uczy się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów prawidłowego korzystania ze sprzętu asekuracyjnego na trasie szkoleniowej. Trening obejmuje 3 podstawowe atrakcje – zjazd tyrolski, skok indiański oraz spacer po linie. 

Właściciele organizują również urodziny dla dzieci. Impreza urodzinowa w parku linowym to niezapomniane wrażenia i mnóstwo emocji dla każdego dziecka. 

Powróć do listy
Aquapark Koszalin

Aquapark Koszalin

19 km

Park Wodny Koszalin to przede wszystkim miejsce rozrywki, sportu i rekreacji. Swoim gościom zapewniają moc atrakcji, z których mogą korzystać zarówno dorośli, młodzież jak i dzieci. W strefie rekreacyjnej czeka sześć basenów, w tym dwa w strefie zewnętrznej, z których jeden czynny jest przez 12 miesięcy w roku. W basenie zewnętrznym można również skorzystać z masażu karku i masaży ściennych oraz 6-ciu leżanek z masażem powietrznym.

Powróć do listy
FlyPark

FlyPark

22 km

Park Trampolin FlyPark jest najlepszym miejscem do spędzania wolnego czasu dla całej rodziny. Zarazimy Was swoją pasją do skakania na trampolinach!

Powróć do listy
Szkoła windsurfingu

Szkoła windsurfingu

26 km

Dezonowa szkółka windsurfingu przy Przystani Żeglarskiej, która oprócz windsurfingowych kursów organizuje także nad jeziorem Bukowo obozy windsurfingowe i wczasy. Firma prowadzi również wypożyczalnię sprzętu wodnego.

Kursy windsurfingu:

 • windsurfing - szkolenie indywidualne podstawowe
 • windsurfing - szkolenie grupowe podstawowe

Firma organizuje obozy windsurfingowe od 1991roku. Każdy turnus składa się z 2 grup wiekowych. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwa wykwalifikowana kadra instruktorska. W trakcie obozu można zdobyć międzynarodowy patent windsurfingowy VDWS.

Powróć do listy
Park Linowy TUKAN

Park Linowy TUKAN

11 km

Dla kogo przeznaczony jest park linowy? Wszyscy miłośnicy dobrej zabawy i adrenaliny powinni tu przyjść.

Właściciele oferują kilka tras:

 • dziecięcą,
 • średnią,
 • trudną,
 • szkoleniową.

W cenie 3 pierwszych tras jest trasa szkoleniowa.

Przed wejściem na atrakcje parku, każdy klient uczy się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów prawidłowego korzystania ze sprzętu asekuracyjnego na trasie szkoleniowej. Trening obejmuje 3 podstawowe atrakcje – zjazd tyrolski, skok indiański oraz spacer po linie. 

Właściciele organizują również urodziny dla dzieci. Impreza urodzinowa w parku linowym to niezapomniane wrażenia i mnóstwo emocji dla każdego dziecka. 

Powróć do listy
Ścieżki rowerowe

Ścieżki rowerowe

400 m

Okolica bogata jest w malownicze ścieżki rowerowe przebiegające przez pobliskie miejscowości - m.in. Sianów, Koszalin, Dąbki, Mielno.

Szlaki rowerowe można obrać za pośrednictwem strony internetowej.
 

Czytaj więcej

Powróć do listy
Stadnina koni

Stadnina koni

19 km

Stadniny położone są na przepięknych terenach, a standard jaki oferują jest bardzo wysoki. Stanowią doskonały kompleks do uprawiania jeździectwa, sportów konnych oraz wypoczynku na łonie natury. Proponują jazdę konną dla młodzieży oraz dorosłych, wyjazdy w teren, przejażdżki nad morzem, skoki, hotele dla koni. Dla jeźdźców zaawansowanych zaproponowano miejsca na wolne wędrówki po szlakach nadmorskich oraz leśnych, a także profesjonalne tory przeszkód.

Powróć do listy
Park Linowy AVANA

Park Linowy AVANA

19 km

Park Linowy Avana znajduje się w lesie na Górze Chełmskiej. Jego powierzchnia wynosi około 1 ha i pełna jest atrakcji, które z pewnością przyprawią o zawrót głowy. Zabawa w parku polega na pokonywaniu przeszkód zainstalowanych na drzewach, a wysokość, na której zostały zawieszone dochodzi do 12 metrów. Park Linowy Avana jest odpowiedni dla wszystkich, niezależnie od formy fizycznej i wieku. Trasy pokonywane są samodzielnie, a dzięki dużej różnorodności poziomu trudności każdy znajdzie coś dla siebie.

Powróć do listy
Spływy kajakowe

Spływy kajakowe

19 km

To fantastyczna rozrywka dla każdego, kto lubi aktywnie wypoczywać nad wodą i podziwiać piękno natury. Spływ kajakowy  rzeką Unieść na trasie Maszkowo – Osieki, oprócz udanej zabawy gwarantuje trzy miejsca tzw. "zielonej rekreacji", gdzie można wyciągnąć kajak, rozpalić ognisko i schować się przed deszczem. Na trasie znajduje się także sześć tablic edukacyjnych z planem spływu i mapą gminy Sianów oraz jedenaście znaków informacyjnych, ułatwiających przepłynięcie rzeki Unieść. Płynąc kajakiem można spotkać bobry, gniazda bocianów i czapli oraz orły bieliki. Wypożyczalnia Kajaków w Sianowie.

Grażyna Klonowska tel. 094 318 67 64

Powróć do listy

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, Serwis wykorzystuje pliki cookies zapisywane w pamięci przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat celu ich używania oraz możliwość zmian ustawień plików cookies znajdują się w Polityce prywatności.
Klikając AKCEPTUJĘ WSZYSTKIE, wyrażasz zgodę na korzystanie z technologii takich jak cookies i na przetwarzanie przez "INVESTMEDIA" S.C. JACEK KOBIERZYCKI, WITOLD KRAWCZYK, UL. ŁĄKOWA 29, 90-554, ŁÓDŹ Twoich danych osobowych zbieranych w Internecie, takich jak adresy IP i identyfikatory plików cookie, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności). Zmiany ustawień plików cookies możesz dokonać w ustawieniach.

Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności
Pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony

Pliki cookies niezbędne do działania usług dostępnych na stronie internetowej, umożliwiające przeglądanie ofert, dokonywanie rezerwacji, wspierające mechanizmy bezpieczeństwa m.in: uwierzytelnianie użytkowników i wykrywanie nadużyć.

Pliki cookies analityczne

Pliki cookies umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania przez użytkownika ze strony internetowej w celu optymalizacji jej funkcjonowania, oraz dostosowania do oczekiwań użytkownika,

Pliki cookies marketingowe

Pliki cookies umożliwiające wyświetlanie użytkownikowi treści marketingowych dostosowanych do jego preferencji, oraz kierowanie do niego powiadomień o ofertach marketingowych odpowiadających jego zainteresowaniom, obejmujących informacje dotyczące produktów i usług administratora strony i podmiotów trzecich.

Twoje preferencje nie zostały jeszcze zapisane